خرید عطر
 نحوه خرید آنلاین عطر بدون تست بو

برای برخی افراد قدم زدن در یک فروشگاه عطر هیجان انگیز است. از استشمام عطر گرفته تا دانه های قهوه قطعا لذت بخش است. اما برخی از افراد ترجیح می دهند آنلاین خرید کنند. در واقع بازار جهانی عطر در سال 2021 به 33.5 میلیارد دلار رسید و انتظار می‌رود تا سال 2027 6 درصد افزایش یابد. برای برخی افراد خرید حضوری عطر، کاری دلهره آور به نظر می رسد. با رونق خرید آنلاین در چند سال اخیر جای تعجب نیست که بسیاری از مردم ترجیح می دهند به جای مراجعه به مراکز خرید، محصولات را با کلیک یک دکمه خریداری کنند. گاهی اوقات خرید عطر به صورت آنلاین مسلماً بهتر از خرید آن در فروشگاه است. روش های مختلفی برای خرید آنلاین عطر بدون تست بو وجود دارد که در ادامه توضیح می دهیم.

 

رایحه های مورد علاقه خود بشناسید

 

خرید آنلاین عطر ارزان

 

هنگام خرید عطر به صورت آنلاین اولین قدم این است که بفهمید به سمت کدام رایحه بیشتر جذب می شوید. برای آسان‌تر کردن خرید آنلاین عطر با یادداشت کردن عطرهای قدیمی خود و از االهام از آن شروع کنید. در این صورت می توانید عطرهای مورد علاقه خود را محدودتر کنید. توجه به کلمات توصیف کننده می تواند شما برای انتخاب یک عطر مناسب راهنمایی کند. به کلمات کلیدی میوه و گلی، چوبی و غیره توجه کنید.

 

همچنین دانستن اینکه کدام نت ها باعث یک عطر “تازه” و “شیرین” می شود، مفید است. اگر به دنبال عطری هستید که بوی تازگی داشته باشد، به نت‌های سبز و میوه‌ای مرکبات، لیموترش، زنجبیل، انجیر و زنبق کنید. برعکس اگر عطرهای شیرین تری را ترجیح می دهید، ممکن است نت های گرم وانیل، دارچین و کارامل را دوست داشته باشید. سبک عطر خود را درک کنید.

 

 

مزایای خرید آنلاین عطر

 

خرید عطر به صورت آنلاین مزایای دیگری علاوه بر از فرار از شلوغی فروشگاه ها دارد. همچنین بو کردن عطرهای مختلف می توانید در تصمیم شما در خرید عطر تاثیر بدی بگذارد. زیرا پس از استشمام رایحه‌های مختلف عطر، در نهایت نمی‌توانید تفاوت عطرها را متوجه شوید. چندلر بر منتقد سابق رایحه نیویورک تایمز به Who What Wear گفت که خرید آنلاین عطر شما را از کلیشه های جنسیتی و بازاریابی دور می کند. دیگر زمان عطرهای تک جنسیتی گذشته است. عطرها برای همه هستند.

 

 

علاوه بر این خرید آنلاین تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه مختلفی دارد. زیرا فروشگاه ها معمولا تخفیف زیادی ندارند. علاوه بر ای پرداخت آنلاین یک امتیاز بزرگ است. با پرداخت آنلاین به راحتی می توانید پرداخت ها سریع و بدون دردسر انجام دهید.

 

منبع: glam