عطر پرنسس دایانا
عطر مورد علاقه پرنسس دایانا

قبل از کیت میدلتون و مگان مارکل یکی از شیک ترین خانواده های سلطنتی، پرنسس دایانا بود. دایانا مادر شاهزاده ولز و خانواده سلطنتی همیشه جزو افراد شیک جامعه بود. الیزابت هولمز روزنامه نگار و نویسنده توضیح داد: دایانا در اوایل دهه هشتاد مد و زیبایی را جسورانه به رخ کشید. با این که دیگر پرنسس دایانا در بین ما نیست اما هنوز هم از استایل او می توان ایده گرفت. عطر مورد علاقه پرنسس دایانا از برند هرمس است که رایحه گلی دارد و احساس تجمل می دهد.

 

پرنسس دایانا هرمس 24 فابورگ را می پرستید

 

دایانا حداقل سه عطر مورد علاقه داشت و به گفته پیشخدمتش پل بورل، 24 فاوبورگ هرمس عطر مورد علاقه او بود. هرمس رایحه دریایی مدیترانه و اقیانوس هند را تداعی می کند، که برای شخصی مانند دیانا که علاقه زیادی به سفر و کشف مکان های جدید داشت، مناسب است. ادو پرفیوم 24 Faubourg از رایحه‌های گل و کهربا و رایحه‌ای از گل‌های سفید، شکوفه‌های پرتقال، یاسمن و وانیل تشکیل شده است. قیمت این عطر 218 دلار برای 3.38 اونس باشد، ولی برای این عطر زیبا و طراحی منحصر به فرد بطری آن ارزش این قیمت دارد.

 

 

دیگر عطرهای پرنسس دایانا

 

عطرهای زیادی برای خانواده‌های سلطنتی وجود دارد و حداقل دو عطر دیگر توجه پرنسس دایانا را به خود جلب کرده بود. اولین عطر مورد علاقه پرنسس دایانا دارای رایحه‌های گلی مشابه عطر هرمس است و عطری بود که او برای روز عروسی خود با پادشاه فعلی چارلز سوم انتخاب کرد.

 

Quelques Fleurs، تولید شده توسط Houbigant، عطری نمادین است که طبق مقاله ها یکی از اولین عطرهای گلی تولید شده در بازار بود. این عطر از زمان تولید خود در سال 1912، با داشتن رایحه های متعددی مانند یاس، گل سرخ، زنبق دره، بنفشه و گل رز، امتحان خود را پس داده است. دیگر عطر مورد علاقه دایانا Penhaligon’s Bluebell است. پنهالیگون سابقه ای طولانی با خانواده سلطنتی دارد و سال ها بسیاری از عطرهای خاص خود را ارائه کرده است.

 

 

 بلوبل با مرکبات، سنبل و میخک، رایحه ای چوبی دارد که هنوز هم مطبوع است و یادآور آب و هوای بهاری است. این عطر جذاب با رنگ آبی خود، برای کسانی که به دنبال انتخابی ملایم تر هستند، مناسب است.

 

منبع: glam