عطر آنجلینا جولی
عطر مورد علاقه آنجلینا جولی کدام عطر است؟

آنجلینا جولی همیشه یک بازیگر شیک است و مطابق با ترندهای روز دنیا پیش می رود. حتما تا به حال کنجکاو شده اید که عطر مورد علاقه آنجلینا جولی چه عطری است؟

 

عطر مورد علاقه آنجلینا جولی Histoires de Parfums 1969 است که ترکیبی مست کننده از میوه ها، گل ها و نت های لذیذ است. بیایید نگاهی دقیق‌تر به Histoires de Parfums 1969 بیندازیم تا بفهمیم چه چیزی آن را بسیار خاص می‌کند.

 

جادوی عطر Histoires de Parfums 1969

 

این عطر توسط عطرساز معروف جرالد گیسلین و با الهام از همه چیز، از مکان‌هایی مانند مولن روژ گرفته تا شخصیت‌های تاریخی مانند ژول ورن ایجاد شده است. Histoires de Parfums حسی و مرموز را القا می کند و جای تعجب نیست که چرا آنجلینا جولی این عطر را انتخاب کرده است.

 

 

Histoires de Parfums 1969 در سال 2001 ساخته شد و با رایحه ای از هلوهای تازه و رایحه تند میخک و هل آغاز می شود. در نت های میانی گل‌های سفید ظریف و رزهای شاداب ظاهر می‌شوند که در ابتدا با نت‌های شیرین و آغازین ترکیب می‌شوند. نت های پایه این عطر شامل شکلات، قهوه و نعناع هندی است.

 

دیگر عطرهای مورد علاقه آنجلینا جولی

 

 Guerlain’s Mon Guerlain عطر مورد علاقه آنجلینا جولی است که به طور خاص برای او در سال 2017 ساخته شد. این عطر بوی اسطوخودوس و یاس و چوب صندل را می دهد. جولی به Marie Claire گفت: من عطرهای خیلی قوی یا شیرین را دوست ندارم.

 

طرفداران Mon Guerlain می گویند که این عطر قدرت ماندگاری زیادی دارد. در سال 2019، Guerlain ادو پرفیوم Intense مون گرلین را دنبال کرد، ترکیبی مسحورکننده که شامل نت‌هایی از اسطوخودوس، وانیل و کومارین است. در این عطر بوی وانیل و نعناع هندی و اسطوخودوس ترکیب می شود.

منبع: glam