عطر مورد علاقه کیت میدلتون
عطر مورد علاقه کیت میدلتون

طرفداران خانواده سلطنتی بریتانیا همیشه تلاش کرده‌اند تا شبیه آن‌ها باشند. کاترین، پرنسس ولز به دلیل انتخاب‌های جذابش در مد و زیبایی خود الهام بخش بسیاری از زنان در سراسر جهان است. قطعاً خرید لباس یا عطر‌های سلطنتی کیت می‌دلتون ارزان نیست. مگر اینکه اینکه در موقعیتی باشید که بتوانید ۳۵۰۰ دلار پول یک کیف شنل را داشته باشید. در ادامه عطر کیت میدلتون و بو‌های مشابه آن را معرفی می‌کنیم.

 

به گزارش Woman & Home، عطر کیت میدلتون ادکلن Jo Malone London Orange Blossom است. البته او در عروسی خود در سال ۲۰۱۱ با شاهزاده ویلیام از این عطر استفاده نکرد، با این حال این عطر محبوب او است.

 

شما می‌توانید این عطر یونیسکس را مستقیماً از جو مالون لندن خریداری کنید، اما تعدادی از فروشگاه‌های بزرگ و خرده فروشان آنلاین مانند آمازون، نوردستروم و سفوراً نیز این عطر را می‌فروشند. قیمت این عطر کیت می‌دلتون ۱۶۵ دلار است.

 

 

ادکلن Orange Blossom چه بویی دارد؟

 

عطر خوشبو

 

وب سایت Jo Malone London ادکلن Orange Blossom را به عنوان یک باغ گل توصیف می‌کند و آن را برای کسانی که عاشق رایحه گل هستند توصیه می‌کند. این عطر کیت میدلتون حاوی نت‌های گل کلمانتین است که به‌خاطر عناصر مرکباتی لطیف و شیرین‌اش معروف است. از دیگر بو‌های این عطر شکوفه پرتقال و نیلوفر آبی است. شکوفه پرتقال رایحه محبوب برای طرفداران بو‌های مرکباتی است.

 

ویژگی‌های اصلی این ادکلن دارای نت‌های گرمی از خس‌خس و وتیور بالزامیک است. این نت‌ها به عطر حس خاکی و چوبی می‌دهد که به طرز شگفت‌انگیزی با نت‌های مرکبات و گل‌ها ترکیب می‌شود. عناصر چوبی و گل می‌توانند به ماندگاری رایحه مرکبات روی پوست کمک کنند، بنابراین نیازی نیست در طول روز دائم عطر بزنید. این عطر ملایم برای هوای گرم مناسب است، اما می‌توانید در زمستان نیز از آن استفاده کنید. همچنین رایحه‌های مشابه این عطر کیت می‌دلتون با قیمت ارزان‌تری وجود دارد.

 

از کجا می‌توان عطر جایگزین ارزان‌تری تهیه کرد؟

 

Jo Malone London یک برند معتبر عطر است و می‌توانید عطر‌های مشابه مرکباتی و گلی را با قیمت ارزان‌تر پیدا کنید. بادی شاپ یک ادوپرفیوم گیاهی به نام Full Orange Blossom دارد که نت‌های مرکباتی و گلی دارد و زن و مرد می‌توانند از آن استفاده کنند.

 

 

نت‌های چوبی این عطر را مشابه نت‌های شکوفه پرتقال جو مالون لندن است. البته به اندازه Jo Malone لندن ملیح نیست، اما قطعاً جایگزین مقرون به صرفه‌تری است و حدود قیمت آن ۴۶ دلار است. Kayali Citrus ۰۸ از برند هدی بیوتی رایحه‌ای سبک و گلی مشابه با عطر کیت می‌دلتون دارد. نت‌های مرکبات موجود در این عطر ترنج و گریپ فروت صورتی است.

 

منبع: glam