قیمت عطر باربی
زارا عطر باربی را به بازار عرضه کرد

با اکران فیلم جدید فیلم “باربی” محصولات زیادی از دکوراسیون خانه گرفته تا کمد‌های لباس از این فیلم الهام گرفتند. محصولات باربی به دلیل اکران این فیلم اکنون در همه جا وجود دارد تا حدی که می‌توانید کل زندگی خود را به یک سرزمین باربی صورتی تبدیل کنید. یکی از محصولاتی که که به تازگی به بازار عرضه شده است عطر باربی است.

 

 

کالکشن جدید باربی زارا تقریباً همه چیز‌هایی که نیاز دارید از لوازم جانبی گرفته تا لباس‌ها را دارد. با این حال عطر باربی زارا که اخیراً وارد بازار شده است توجهات را به خود جلب کرده است. اگرچه این عطر صورتی است اما محبوبیت آن ربطی به فیلم یا عروسک باربی ندارد. بسیاری به وب‌سایت و فروشگاه‌های زارا هجوم می‌آورند که این عطر را پیدا کنند، زیرا شباهت زیادی به عطر گران‌قیمت Kilian’s Love، Don’t Be Shy دارد. این شباهت باعث شده است که این عطر باربی به فروش زیادی برسد.

 

 

قیمت عطر باربی زارا

 

خرید عطر باربی

 

این عطر با شیشه صورتی زیبا به دلیل شباهت‌های بسیار زیاد با رایحه Kilian به شدت محبوب شده است. عطر باربی زارا با قیمت ۲۹. ۹۰ دلار به فروش می‌رسد و قیمت عطر کیلیان ۲۹۰ دلار است. بنابراین با قیمت کمتر می‌توانید یک عطر بوی گران را خریداری کنید.

 

 

از نظر نت‌های رایحه محصول زارا، همانطور که در وب‌سایت زارا گفته شده است دارای نت‌های پرتقال و نرولی است. رایحه میانی دارای نت‌های گلبرگ‌های گل رز و شکوفه پرتقال پودر شده، وانیل و دانه تونکا است. از طرف دیگر عطر کیلیان حاوی نت‌هایی از شکوفه پرتقال، گل ختمی و نرولی است.

 

 

با در نظر گرفتن نت‌های مشابه به راحتی می‌توان فهمید که این دو عطر می‌توانند رایحه یکسانی را منتشر کنند. به گفته یک اینفلوئنسر در تیک تاک عطر باربی زارا به راحتی می‌تواند نسخه مقرون به صرفه عطر کیلیان باشد. با توجه به ترکیبات مرکبات، شیرین و گل رز می‌توانید عطر زارا را جایگزین عطر گران قیمت کیلیان کنید.

 

آنچه در مورد عطر زارا باید بدانید

 

اگر تازه از عطر باربی زارا مطلع شده‌اید، ممکن است خیلی دیر باشد که محصول خود را مستقیماً از زارا تحویل بگیرید. در حال حاضر موجودی این عطر در سایت به پایان رسیده است و هنوز مشخص نیست که چه زمانی مجدداً موجود می‌شود. ممکن است بتوانید فروشگاه‌های محلی این عطر را پیدا کنید. قیمت ایت عطر خرید از ۷۵ تا ۱۸۵ دلار متغیر است.

 

منبع: glam