فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن لووزی – درباره ما

گالری عطر لووزی از سال ۱۳۸۸ به نمایندگی شرکت لووزی سوئیس افتتاح شد، ابتدا در حوزه اسانس های سوئیسی فعالیت داشت، سپس رفته رفته سایر اقلام مربوط عطر و ادکلن را برای فعالیت به محصولات خود اضافه کرده و اکنون دارای سه شعبه اختصاصی ادکلن، اسپری و اسانس و مام در شهرستان بهبهان می باشد.

کار در زمینه فروش عطر را در یک مغازه عطر فروشی آغاز کردم و به مدت دو سال در آنجا مشغول به کار بودم. به عطرها خیلی علاقه داشتم و بعد از گذشت دو سال تصمیم گرفتم که مستقل بشوم و برای خودم کار کنم. در نتیجه تصمیم گرفتم که با یک مغازه کوچک و تعداد اجناس بسیار کم و دکوراسیون بسیار ساده و ابتدایی شروع به کار کردم.

از همان روز اول، موجودی محصولاتمان شامل اجناس با کیفیت و اصل بود و با حوصله سعی کردم که کیفیت اجناس رو به مشتری‌ها ثابت کنم.

دلیل اینکه مشتری‌ها برای ما ارزش قائل هستند و از ما خرید می‌کنند، این هست که ما همه تلاشمون رو میکنیم که اجناس با کیفیت رو به مشتری‌ها عرضه کنیم.

مشتریان ما از تمامی قشرها هستند. مشتری‌هایی از قشر ضعیف جامعه تا تا مشتریان بسیار مرفه و مسئولین شهر و کشور. از یک کارگر روز مزد ساده تا نماینده مجلس.

همیشه هم تمام سعیمون رو کردیم که کیفیت محصولات و نوع معرفی‌مون به مشتری به بهترین حالت ممکنه باشه؛ که خدا رو شکر طبق گفته مشتری‌ها، در این زمینه خیلی موفق بودیم.

bakala-whatsapp-chat-icon
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.